Akupresura dla osób z impotencją

                     Viagra, choć nie traci na popularności nie jest już jedynym środkiem, który pomaga w walce z impotencją. Wiele panów sięga po mniej znane metody, wśród których wyróżniamy na przykład akupresurę. Dla osób niezorientowanych – akupresura polega na dotykaniu konkretnych punktów na ciele człowieka , które odpowiadają za funkcjonowanie najróżniejszych narządów znajdujących się w organizmie.

Receptory, które znajdują się na stopach odpowiadają również za narządy płciowe. Nie trzeba udawać się do specjalisty, akupresura wykonywana jest w zaciszu własnego domu, a osoba dotknięta problemami z erekcją apteka przy krzyzu https://aptekaprzykrzyzu.pl/cialis.php musi jedynie nauczyć się podstawowych kroków i obserwować ich rezultaty.

Dokładniej ujmując chodzi o uciskanie punktów, które znajdują się na wewnętrznej powierzchni pięt, a precyzując występują one po skosie do powierzchni stopy, niżej niż przyśrodkowa kostka na długości mniej więcej 3 centymetrów. Cały masaż polega na tym, aby na samym początku delikatnie ugniatać omówiony wcześniej obszar, a z biegiem czasu nacisk ten wzmacniać. Każda z pięt powinna być masowa minimum przez 3 minuty, ale masaż nie powinien przekraczać 5 minut.

Ta metoda nie jest jeszcze w pełni potwierdzona przez naukowców, ale jeśli może pomóc, dlaczego nie warto spróbować? Oczywiście, istnieje jeszcze cała gama innych czynników, które razem z takim rodzajem masażu może przynieść zamierzone efekty, a wymieniamy wśród nich zarówno zmianę diety na zdrowszą, a także rozpoczęcie aktywności fizycznej i zdecydowaną redukcję stresu w życiu codziennym. Jak działa kamagra ?

Jednakże, jeśli wymienione sposoby nie pomogą nie pozostaje nic innego jak udać się do lekarza specjalisty, aby najpierw porozmawiać o dręczących kłopotach, omówić wypróbowane dotychczas metody walki z problemami z erekcją i podjąć decyzję odnośnie następnych działań. Jedno jest pewne – nie warto się załamywać, gdyż jest to problem jak najbardziej do rozwiązania.

Posted on 7 października 2018 in artykuły

Share the Story

About the Author

Back to Top